Noclegi Dodaj nocleg Ogłoszenia Oferta Tagi FAQ Miasta noclegi, strefa klienta
Wyszukaj nocleg
Wybierz województwo

Wybierz miasto

Data od
Data do

Aktualności

05 marca 2009
Podsumowanie pierwszego roku

Minął pierwszy rok istnienia portalu zamów nocleg. Po roku czasu na portalu zareklamowało się ponad 400 obiektów noclegowych.
Zamów nocleg cieszy się dużym entuzjazmem właścicieli obiektów noclegowy którzy reklamują własne noclegi na łamach portalu. Jako pierwsi i zarazem jedyni oferujemy tak liczne narzędzia marketingowe: system rezerwacji, ankiety, bazę kontaktów, newsletter, ogłoszenia noclegowe.
Dzięki pozycjonowaniu strony statystyki odwiedzin rosną z miesiąca na miesiąc, po niektórych frazach kluczowych portal znajduje się w czołówce wyszukiwarki Google.
Na najbliższy rok nowe plany, nowe pomysły, wszystko to po to by być jedną z najlepszych platform oferujących miejsca na noclegi w Polsce.
 
 
13 marca 2008
Nowy dział - Aukcje noclegowe
Nasz portal wzbogacił się o kolejny dział, jakim są aukcje noclegowe. Jeśli jesteś osobą poszukująca noclegu na wymarzony urlop, zgłoś ofertę w aukcjach. Informacja o tym zostanie wysłana do wszystkich obiektów w województwie gdzie szukasz noclegu, następnie obiekty te będą podawać własne ceny, dzięki temu nie musisz szukać tracić czasu, obiekty zainteresowane same zgłoszą się w licytacji.
Jeśli zaś jesteś obiektem, który z nami współpracuje, będziesz informowany na e-mail o nowych aukcjach, w których można dobrowolnie uczestniczyć.


29 luty 2008
Ruszamy
Powolny start portalu, w celu pozyskania klienta dodanie wpisu, jak dostęp do wszystkich narzędzi administracyjnych oferowanych przez zamownocleg.pl zupełnie darmowe, zapraszamy do współpracy To nic nie kosztuje!04 luty 2008
Wystartowała wersja beta systemu do rezerwacji noclegów.
W dniu dzisiejszym ruszyliśmy z wersją beta systemu rezerwacji noclegów. Oficjalny start kwiecień 2008, obecnie nie ma jeszcze dostępu do systemu przez WAP'a, jak i programu do rezerwacji. W kwietniu planujemy start z mobilnymi ofertami, system do rezerwacji zostanie napisany w dalszej fazie istnienia projektu.
Obecnym i nowym klientom życzymy sfinalizowanych rezerwacji.