Noclegi Dodaj nocleg Ogłoszenia Oferta Tagi FAQ Miasta noclegi, strefa klienta
Zobacz oferty

Jak działają nasze ogłoszenia?

System ogłoszeń noclegowych został zaprojektowany z myślą o turystach, jeśli wybierasz się na urlop, i szukasz noclegu wystaw własną ofertę w naszym systemie, podając liczbę osób, datę pobytu od do, i sugerowaną cenę jaka możesz zaplacić za 1 dobę, system nie wymaga rejestracji w portalu, wystarczy podać poprawny adres e-mail. Tak wystawiona oferta dotrze do wszystkich właścicieli obiektów noclegowych, dostępnych na stronach portalu www.zamownocleg.pl, w województwie które podane zostało w ofercie. Następnie to oni będą podawać własne oferty.

Na stronach portalu w ofertach składanych przez obiekty noclegowe dane ich nie widnieją do wglądu publicznego, informacje te uzyskuje się po podaniu specjalnego kodu dostępu do wybranej aukcji, każda aukcja ma inny klucz. Klucz ten wysyłany jest droga mailową na podany adres podczas wystawiania aukcji, klucz otrzymuje tylko osoba wystawiająca aukcję - ogłoszenie.
Dzięki temu rozwiązaniu inne osoby nie widzą pełnych danych adresowych obiektów noclegowych które biorą udział w aukcjach.
Rozwiązanie to zostało wprowadzone celowo, ma ono za zadanie ukrycie danych obiektów które zaniżają ceny, o fakcie niższych cen wie tylko osoba wystawiająca aukcję.
Województwo Miasto Początek pobytu Koniec pobytu Osób Ofert
Wszystkie aukcje się zakończyły.