Noclegi Dodaj nocleg Ogłoszenia Oferta Tagi FAQ Miasta noclegi, strefa klienta
Wyszukaj nocleg
Wybierz województwo

Wybierz miasto

Data od
Data do

FAQ

 1. Jak się zarejestrować?
 2. Mój wpis jest niewidoczny na portalu, co mam zrobić?
 3. Jakie sa koszty utrzymania wpisu?
 4. Co mi z tego jeśli się zarejestruję?
 5. Jak mam wstawić kalendarz na strone www?
 6. Po co mi to jeśli nie mam własnej strony www?

Odpowiedzi do pytań:

  1. Jak się zarejestrować? - Aby dokonać rejestracji w systemie rezerwacji noclegów należy w menu wybrać opcję: “dodaj obiekt”, uzupełnić wszystkie pola formularza, pamiętając o podaniu prawidłowego adresu e-mail, gdyż na ten adres zostanie wysłany mail weryfikacyjny, w którym należy wejść na wskazany adres w celu zweryfikowania wpisu. Drugim sposobem jest pobranie formularza z działu pliki do pobrania uzupełnienie go i wysłanie na wskazany adres, resztą zajmą sie administratorzy portalu.
  2. Mój wpis jest niewidoczny na portalu, co mam zrobić? - Są dwie przyczyny, które powoduje, że wpis jest niewidoczny, pierwszą jest brak akceptacji przez administratora - jest ona wymagana, jeśli administrator dokonał weryfikacji i zarazem publikacji wpisu, zostanie wysłany mail stwierdzający tą czynność. Kolejną przyczyna może być fakt stwierdzający brak opisu w polu oznaczonym “opis obiektu”, opis jest wymagany, aby obiekt był wyświetlany w liście obiektów, jednak będzie on dostępny jako wpis pod indywidualnym adresem.
  3. Jakie są koszty utrzymania wpisu? - Aktualne koszty prezentujemy w sekcji cennik wpisów.
  4. Co mi z tego, jeśli się zarejestruję? - Po dokonaniu rejestracji macie Państwo dostęp do narządzi administracyjnych, które opisane są w sekcji “oferta”, aplikacje te pozwalają na promowanie obiektu noclegowego w internecie
  5. Jak mam wstawić kalendarz na stronę www? - Wstawienie kalendarza jest proste, wystarczy skopiować kod Javascript umieszczony w panelu administracyjnym w sekcji ”kody” wstawić go w odpowiednie miejsce własnej strony www, po czym w miejscu wstawienia kodu zostanie wyświetlony kalendarz rezerwacji, w pełni zintegrowany z portalem.
  6. Po co mi to, jeśli nie mam własnej strony www? - Do prawidłowego działania systemu nie jest wymagane, aby mieć własną stronę www, to jest zaletą naszego systemu, iż można go zintegrować ze stroną www. Dodanie obiektu do naszego systemu to nie tylko dostęp do narządzi pomocnych w skutecznym zarządzaniu rezerwacjami, ale i reklama naszego obiektu w Internecie jak i telefonach komórkowych, dzięki usłudze wap dostępnej we większości telefonach komórkowych osoby, które skorzystają z tejże usługi mogą w prosty sposób odszukać nasz obiekt, i jednocześnie zostać naszymi gośćmi. Jeśli nie posiadacie Państwo własnej strony www to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wykonanie tejże strony www