Noclegi Dodaj nocleg Ogłoszenia Oferta Tagi FAQ Miasta noclegi, strefa klienta
Wyszukaj nocleg
Wybierz województwo

Wybierz miasto

Data od
Data do

Oferta

Zamownocleg.pl to portal stworzony z myślą o właścicielach obiektów noclegowych, takich jak apartamenty, kwatery, czy hotele. Dodając wpis w portalu, otrzymujecie Państwo nie tylko reklamę na stronach portalu, ale i narzędzie za pomocą którego możecie zarządzać rezerwacjami w waszych obiektach.
Kalendarz rezerwacji - w którym to zaznaczamy dni zajęte w obiekcie, tak oznaczone dni wyświetlają się w kalendarzu rezerwacji dzięki czemu internauci szukający noclegu mają jasność. Dzięki odpowiedniemu kodowi Javascript kalendarz można wstawić na własną stronę www, i wyświetli się dokładnie to samo co w naszym systemie. Dodatkowo kalendarz został wyposażony w formularz rezerwacji, informacje o rezerwacjach wysyłane są do właściciela obiektu drogą mailową.
Mobilne oferty - dostęp poprzez telefon komórkowy, co ma na celu ułatwienie odszukania noclegu osobom które wybrały się na wypoczynek nie dokonując wcześniejszej rezerwacji noclegu, lub będąc na miejscu okazało się, że nie ma dla nich wolnych pokoi. Wówczas poprzez telefon komórkowy osoba wchodzi na stronę http://wap.zamownocleg.pl wybiera miasto gdzie szuka noclegu, i liczbę miejsc, system wyświetli tylko te obiekty które odpowiadają kryteriom zapytania, czyli miejsce i liczbę dni.

Osobiście zdarzył się nam taki przypadek dlatego wprowadzamy taką usługę, osoba przyjeżdżająca na urlop nie zawsze ma dostąp do internetu czy informacji noclegowych, a telefony komórkowe ma większość obywateli.
W niedługim czasie zostanie dodany program komputerowy, za pomocą którego będzie można zarządzać rezerwacjami, odbierać wiadomości odnośnie rezerwacji.

Ankiety – dzięki ankietom możemy dowiedzieć sie co nasi goście sądzą o naszym obiekcie, ankiety nie sa publikowane na portalu, dostęp do nich jest poprzez wygenerowany unikalny link, który należy znać aby się dostać do ankiety.
Cenniki – Moduł w którym wpisujemy informacje o cenach za wynajem, informacje te można wstawić na własną stronę www dzięki kodu JavaScript który udostępniamy, po wstawieniu kodu na własnej stronie www informacje o cenach zostaną pobrane z zamownocleg.pl gdzie możemy je zmienić poprzez panel administracyjny.
Książka adresowa – Narzędzie które ułatwia budowę bazy danych adresów naszych klientów, do których można wysłać newsletter z naszego systemu.
Unikalny adres www wpisu – każdy dodany obiekt posiada unikalny adres www, adres w postaci subdomeny co znacznie ułatwia proces pozycjonowania naszego obiektu w wyszukiwarkach internetowych.

Podsumowując zamownocleg.pl to otrzymujecie Państwo:

  • Reklamę własnego obiektu na stronach portalu, który jest ciągle pozycjonowany, dzięki czemu większa ilość klientów może do was dotrzeć,
  • Narzędzie do gromadzenie informacji opinii waszych gości, wystawianie faktur, ofert online, czy mailing,
  • System rezerwacji w postaci kalendarza który można wstawić na własną stronę www,
  • Program komputerowy do zarządzania rezerwacjami,
  • Reklama waszego obiektu w telefonach komórkowych, w postaci nazwa obiektu i numer telefonu.

Wszystko to zarządzane z jednego miejsca, w prosty i przejrzysty sposób.
Zapraszamy do współpracy