Noclegi Dodaj nocleg Ogłoszenia Oferta Tagi FAQ Miasta noclegi, strefa klienta
Wyszukaj nocleg
Wybierz województwo

Wybierz miasto

Data od
Data do

Mobilne oferty

Mobilne oferty – to nic innego jak oferty noclegowe w telefonach komórkowych, wchodząc na strony http://wap.zamownocleg.pl użytkownik wybiera miasto w jakim zamierza spędzić nocleg, jak i podaje liczbę osób. W odpowiedz od serwera dostanie listę tylko tych obiektów spełniających zadane kryteria, czyli wolne miejsca noclegowe w wybranym miejscu. Forma informacji to Nazwa obiektu i numer telefonu, pod który można zadzwonić i dowiedzieć sie czegoś więcej.
Każdy obiekt który dodaje się w naszym systemie jest również dodany do systemu “mobilne oferty”, nie pobieramy z tego tytułu dodatkowych opłat.
Zobacz jak to działa:
 
 
Co nas skłoniło do stworzenia mobilnych ofert?

Będąc na urlopie w górach zostaliśmy bez noclegu, oczywiście po wcześniejszym ustaleniu detali i dokonania rezerwacji odnośnie noclegu przyjeżdzamy na miejsce i okazało się, że właściciel pomylił terminy i nie ma dla nas wolnych miejsc. Trzeba było szukać na nowo, miejsca na spędzenie nocy, co okazało się dosyć uciążliwe bez dostępu do internetu, czy jakich kolwiek informacji zaczęliśmy jeździć i pytać.
Wydarzenie to skłoniło nas do stworzenia właśnie tego systemu, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tylko nam się cos takiego przytrafiło, z pewnością jest więcej takich osób.
Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom powstały “mobilne oferty”.
W podobnej sytuacji wystarczy wyciągnąć telefon komórkowy z kiszeni wejść w nim na stronę wap.zamownocleg.pl wybrać miasto i podać liczbę osób, a w odpowiedzi otrzymamy listę miejsc noclegowych. Bez zbędnej nerwówki i stresu odszukać interesujący nas obiekt i skorzystać z jego oferty.